نمایندگی اشنایدر در ایران، شرکت ولتابین می باشد. می توانید ولتابین را به عنوان تامین کننده محصولات اشنایدر خود انتخاب نمایید. برند اشنایدر (Schneider Electric) متعلق به یک شرکت فرانسوی می باشد و در سال ۱۸۳۶ میلادی در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت خود را آغاز نموده است. اشنایدر در فهرست جهانی رتبه 500 را به خود اختصاص داده است.

محصولات اشنایدر:

نمایندگی اشنایدر

نمایندگی محصولات اشنایدر

ولتابین ( نمایندگی اشنایدر ) محصولات اشنایدر که شامل (کنتاکتور، سافت استارتر، کلید حرارتی و کلید اتوماتیک) می باشد را با گارانتی به سراسر کشور ارسال می کند. اشنایدر الکتریک به یک شرح مختصری از محصولات را در ادامه می پردازد;

سافت استارتر اشنایدر

سافت استارتر یا همان راه انداز نرم موتور برند اشنایدر را برای کنترل کردن جریان بالای موتور نیاز خواهیم داشت. با کمک سافت استارتر ها می توان راه اندازی موتور را به صورت تدریجی را شاهد شویم. سافت استاترها را برای افزایش طول عمر موتور و همچنین کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری نیاز خواهید داشت.

کنتاکتور اشنایدر

یک کلید مغناطیسی که در مدار های الکتریکی فرمان و قدرت مورد استفاده قرار می گیرند. کنتاکتور در ابعاد مختلف تولید می شوند و در مصارف متفاوتی کاربرد دارند. کنتاکتور ها شامل دو هسته هستند که قطعات اصلی به شمار می روند. هسته ثابت و متجرک که جریان با حرکت هسته متحرک به سمت هسته ثابت برقرار می شود.

کلید حرارتی اشنایدر

اگر بخواهیم کنترل جریان را داشته باشیم باید از کلید های حرارتی استفاده نمایید. کلید های حرارتی از نوع پر کاربردترین کلید ها در صنعت می باشند و از این کلید برای حفاظت در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه استفاده می شود. با استفاده از این کلید در تابلو های برق نیاز به فیوز مینیاتوری و بی متال نمی باشد .

کلید اتوماتیک اشنایدر

برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از جریان برق باید کلید های اتوماتیک اشنایدر استفاده نمایید. مزیت استفاده از کلید های اتوماتیک این است که در هنگام ورود فشار بالای جریان به سیم ها مدار را قطع می نماید و این به نفع شما خواهد چون از خطرات می کاهد.