چند کلمه در مورد ما


ولتابین تامین کننده محصولات پتروشیمی ها و تجهیزات کنترلی نفت و گاز می باشد. علاوه بر آن فروش محصولات اتوماسیون صنعتی و فشار ضعیف زیمنس به صورت اورجینال با نازلترین قیمت انجام می شود. برای دریافت مشاوره خرید رایگان با کارشناسان فروش از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

روند کار ما

واحد فنی و مهندسی ولتابین وظیفه ی مشاوره ، طراحی ، برنامه نویسی ، ساخت و اجرای پروژه های برق و اتوماسیون صنعتی را در سطح کشور بر عهده دارد.

درباره ولتابین

ولتابین با هدف تامین و ارتقاء سیستم های برق و اتوماسیون صنعتی و تامین کالا دو برند مطرح جهان زیمنس و اشنایدر، در حال فعالیت است. این مجموعه با تلاش ، همت و سابقه قریب به یک دهه پرسنل توانمند خود در واحد بازرگانی و فنی مهندسی ، سعی به ایجاد زیرساخت های مطمئن در این زمینه نموده و توانسته است اقدام به ارائه طیف وسیعی از خدمات و همچنین عرضه تجهیزات به صورت تحویل فوری و سفارشی به سراسر ایران نماید. علاوه بر فروش تجهیزات یک واحد مجزا برای تعمیرات کالا زیر نظر کارشناسان فنی در نظر گرفته شده است. پروژه های اجرا شده توسط تیم حرفه ای ما نشان از سابقه طولانی ما در این حوزه می باشد. همیشه دو اصل کیفیت محصول و رضایت مشتریان سرلوحه فعالیت ما بوده است.

ما از هر جنبه ای در برنامه ریزی کار می کنیم

2010
سال تاسیس
2000
مشتریان خوشحال
190
شرکت با ما کار می کند
2
دفاتر
21
اعضای تیم
750
PROJECTS COMPLETED