نمایندگی اشنایدر ایران

حتما تا کنون نام اشنایدر را شنیده اید. اما آیا از خود پرسیده اید که شرکت یا برند اشنایدر چیست و در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

تجهیزات شبکه اشنایدر به دلیل کیفیت و کارایی بی نظیری که دارند در دنیا ثابت شده و مشهور است و این همان دلیلی است که باعث شده است تا برند اشنایدر در زمره برند های دوست داشتنی در تمام دنیا قرار گیرد. برند اشنایدر در زمینه تجهیزات پسیو شبکه فعال می باشد و به طراحی و تولید انواع تجهیزات الکترونیک می پردازد.

نمایندگی برند اشنایدر

موسسان این شرکت دو فرد به نام‌های جوزف اشنایدر و آدولف اشنایدر هستند که در سال ۱۸۳۶ اقدام به تاسیس این شرکت نمودند. بنابراین با توجه به اینکه این شرکت قدمتی حدود ۲۰۰ سال دارد می‌توان آن را جزو برند های قدیمی و مشهور در حوزه الکترونیک به شمار آورد. هم اکنون این شرکت در 100 کشور دارای نمایندگی است و بر اساس آماری که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است بیشتر از ۱۵۰ هزار نفر نیروی انسانی را به کار گمارده است. علاوه بر این مطابق با آمار مجله فورچون هر ساله این برند فرانسوی در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا قرار می گیرد. گفتنی است که بالغ بر ۲۰ هزار اختراع گوناگون به نام این شرکت ثبت شده است و این برند ۵ درصد از کل درآمد خود را به صورت سالانه برای تحقیق و توسعه مصرف می کند.

فعالیتهای شرکت اشنایدر

اشنایدر در صنایع مدیریت انرژی، اتوماسیون صنعتی و خدمات فعالیت گسترده دارد. در این قسمت به توضیح این سه مورد می پردازیم.

  • مدیریت انرژی برند اشنایدر

تجارت مدیریت انرژی تجارتی است که به واسطه آن امکان نصب و اجرای نرم افزار برای قفل های یکپارچه به منظور مدیریت انرژی و همچنین اتوماسیون شبکه و اتوماسیون ساختمان و سیستمهای سرمایش را می‌توان فراهم آورد. این تجارت شامل ۵ قسمت است که این ۵ قسمت عبارتند از کالاهای برقی، ایمنی برق، سیستم های برق، انرژی دیجیتال ؛ و خانه و محیط آن. در واقع این برند توانسته است تکنولوژی ها، نرم افزار ها و راه حل های بسیار کاربردی و مفیدی را برای مدیریت انرژی طراحی و توسعه دهد.

  • اتوماسیون صنعتی

می توان اینگونه بیان کرد که انقلاب صنعتی چهارم موجب رشد برند اشنایدر شد. این برند تا کنون توانسته است اتوماسیون های صنعتی و ماشینی گسسته را همراه با محصولات اتوماسیون فرایند و علاوه بر آن راه حل هایی را برای بخش صنعت از قبیل کنترلر های حرکتی و سیستم های پیچیده برای تولید هوشمند توسعه دهد.

  • زیرساخت شبکه و ارتباطات

فعالیت هایی که این برند توانسته است در زیرساخت شبکه و ارتباطات انجام دهد شامل رک های شبکه، پچ پنل های داده، کانکتور هایی که کار با آنها آسان است و همچنین پریزهایی که بدون نقص با کنترل ها کار می کنند، می باشد. این محصولات باعث شده است که بهره‌وری زیرساخت شبکه افزایش یابد و علاوه بر این به راحتی و در ابعاد مختلف قابل استفاده است.

شماره نمایندگی اشنایدر

به طور قطع هر شرکتی که آغاز به کار می‌کند در طول فعالیت خود دچار مشکلات و چالش‌های زیادی می‌شود. شرکت اشنایدر نیز از این قاعده مستثنا نبوده است و از زمان آغاز به فعالیت خود تاکنون از موانع زیادی عبور کرده است.
می توانیم ادعا کنیم که همین گذر از چالش‌ها و مشکلات و به دست آوردن تجربیاتی که در این زمینه داشته اند، توانسته است نقش مهمی در تثبیت جایگاه منحصر به فرد و رتبه بالای این شرکت داشته باشد.

فهرست نمایندگی‌های درایو اشنایدر
فهرست نمایندگی‌های سافت اشنایدر
پرفروش ترین محصولات برند اشنایدر