زیمنس در ایران

شرکت زیمنس آلمان شرکتی خوشه‌ ای و چندملیتی است که یکی از شرکت‌ های بزرگ تولیدی و صنعتی اروپا محسوب می‌ شود و دارای دفاتر فعال و نمایندگی زیمنس در کشورهای مختلف است. عمده فعالیت‌ های این کشور در زمینه انرژی، صنعت، زیرساخت‌ ها و شهرها، بهداشت و درمان می‌ باشد و محصولات مختلف این شرکت به اقصی نقاط جهان توزیع می‌ شود. بنابراین وجود نمایندگی زیمنس و دفاتر فعال برای این شرکت بزرگ امری ضروری به حساب می‌ آید و امروزه کم تر کشوری را می‌ توانید پیدا کنید که نمایندگی زیمنس را نداشته باشد.

شرکت زیمنس

زیمنس مطرح ترین برند صنعت آلمان با ۱۷۰ سال سابقه شهرت جهانی می باشد. زیمنس مرکز مدیریتی خود را برلین و مونیخ انتخاب کرده است.

زیمنس آلمان تحول جهانی را در صنایع مهندسی شکوفا کرده است. زیمنس علاوه بر صنعت در حوزه صنایع شهری، سلامت و … فعالیت می کند.

مجموعه ولتابین به عنوان نمایندگی زیمنس در  سال های طولانی است که با عملکردی بدون نقص در حوزه فروش محصولات زیمنس توانسته است رضایت صد در صدی مشتریان خود را به دست بیاورد.

نوع فعالیت مجموعه  ولتابین به عنوان نمایندگی زیمنس شامل تمام محصولات و تجهیزات فشار ضعیف، متوسط و اتوماسیون صنعتی زیمنس می باشد.

تجهیزات زیمنس

شما میتوانید تجهیزات و محصولات برند زیمنس را به سادگی و به صورت غیرحضوری از نمایندگی زیمنس خریداری کنید و در مقصد مورد نظر، سفارش خود را در سریعترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

فروشگاه اصلی زیمنس

با توجه به استفاده زیاد از PLC در کشور، فروشگاه‌های زیادی این محصول کارآمد را به بازار عرضه می‌کنند. توزیع کنندگان زیادی وجود دارند که PLC را در سراسر کشور خرید و فروش می‌کنند و این توزیع کنندگان خدمات مورد نیاز مشتریان را ارائه می‌دهند. البته PLC برندهای مختلفی دارد و ما به عنوان نمایندگی زیمنس تمامی برندهای PLC مانند زیمنس، اشنایدر، آلن بردلی، کروم شودر را وارد می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر با کارشناس ما تماس بگیرید.

شرکت اصلی زیمنس

معمولاً دسترسی مستقیم به شرکت‌ ها به‌ ویژه شرکت‌ های بزرگی مانند شرکت زیمنس، بسیار دشوار و گاهی اوقات غیر ممکن می‌ باشد، در نتیجه تهیه محصولات این شرکت به‌ طور مستقیم کار دشواری محسوب می‌ شود. اما وجود نمایندگی‌ ها این مشکل را حل کرده‌ است و نمایندگی زیمنس با ارائه کلیه محصولات این شرکت می‌ تواند نیاز مصرف‌ کنندگان را برطرف کند، بدون آن که به شرکت‌ ها دسترسی داشته باشند.

فروش محصولات زیمنس
پی ال سی زیمنس

plc چیست؟

plc مخفف کلمه Programmable Logic Controller بوده و و نوعی کنترل کننده منطقی برنامه پذیر می باشد. این کنترل کننده امروزه نقش مهمی در مدیریت و برنامه ریزی بخش های صنعتی داشته و منجر به مدیریت بهتر فرایندها در این بخش می گردد.

PLC در واقع یک کنترلر قابل برنامه‌ریزی است که می‌تواند اطلاعات قسمت ورود اطلاعات را به صورت باینری یا بالعکس دریافت کند و تمامی اطلاعات را بر اساس برنامه در حافظه اصلی پردازش کند. PLC پیوسته وضعیت دستگاه ورودی را نظارت می‌کند و بر اساس یک برنامه سفارشی برای کنترل وضعیت دستگاه خروجی تصمیم می‌گیرد.

کارایی پی ال سی

دنیای امروز بدون برق قابل تصور نیست. اگر دنیا بدون برق بماند، شکی نیست که صنعت وجود ندارد و صنعت بدون برق شکست خواهد خورد. PLCهای زیمنس به دلیل وجود تعداد زیاد در بازار جایگاه ویژه‌ای در صنعت پیدا کرده‌اند. PLC معمولا همان کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی است. از این دستگاه می‌توان برای ساخت تابلوهای برق، مدارهای الکتریکی و یا تابلوهای الکترونیکی استفاده کرد.

خرید ماژول زیمنس

ماژول به منبع تغذیه‌ ای زیمنس گفته می‌ شود که ولتاژ مورد نیاز برای PLCهای زیمنس را تامین می‌ کند و موجب ایجاد ولتاژهای متفاوتی مانند 24 ولت DC، 5 ولت DC و 110 و 220 ولت AC می شود. ولتاژ منبع تغذیه یا همان ماژول زیمنس باید به صورت رگوله یا تنظیم‌ شده باشد. در برخی موارد نیز برای این کار از منبع تغذیه سوئیچینگ بهره می‌ گیرند. بنابراین می‌ توان به این نکته پی‌ برد که ماژول زیمنس از چه اهمیت ویژه‌ ای برای تغذیه منبع برخوردار است.

ویژگی‌ های ماژول زیمنس

ماژول زیمنس ویژگی‌ های منحصر به‌ فردی دارد.برخی از این ویژگی‌ های ماژول زیمنس عبارت‌ اند از:

1. طراحی متناسب با نوع عملکرد

این ماژول ها متناسب با نحوه کاربرد، نوع نیاز و به‌ منظور مدیریت بهینه سازی فرآیندهای صنعتی و کنترل آن‌ ها طراحی و تولید می‌ شوند، بنابراین انواع مختلف و متنوعی دارند.

2. مقیاس پذیری وسیع

مقیاس پذیری وسیع، عملکرد یکپارچه و کاربری آسان و راحت از دیگر ویژگی‌ های منحصر به هر فرد و حائز اهمیت ماژول زیمنس می‌ باشد که موجب استفاده گسترده از این نوع ماژول ها شده‌ است.

3. کنترل کننده کاربری

ماژول های زیمنس به‌ عنوان کنترل‌ کننده‌ های کاربری و پیشرفته به‌ خوبی توانستند آزمایش خود را پس بدهند‌.

4. سرعت پردازش بالا

این ماژول ها سرعت پردازش بسیار بالا، ظرفیت WORK Memory برنامه و ظرفیت WORK Memory دلتای بالایی دارند.

5. امکان برقراری ارتباطات شبکه ای

ماژول های زیمنس با استفاده از کارت‌ های شبکه، برقراری ارتباطات بین شبکه‌ ای را امکان‌ پذیر می‌ سازند.

6. پشتیبانی از وقفه‌ ها

ماژول های زیمنس در رنج وسیع، تنوع دستورات را دارند و اکثریت وقفه‌ های مدل S7 - 300 و وقفه‌ های اضافه‌ تر را پشتیبانی می‌ کنند.

7. امکان برقراری ارتباطات گسترده

این ماژول ها امکان برقراری ارتباط با انواع مانیتورینگ، کامپیوترها، HMI و wincc را دارند.

زیمنس ترکیه

شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.

این مجموعه به عنوان نمایندگی زیمنس در ترکیه با تلاش ، همت و سابقه قریب به یک دهه پرسنل توانمند خود در واحد بازرگانی و فنی مهندسی ، سعی به ایجاد زیرساخت های مطمئن در این زمینه نموده و توانسته است اقدام به ارائه طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی و همچنین عرضه تجهیزات به صورت تحویل فوری و سفارشی نماید.

زیمنس استانبول

شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.

این مجموعه به عنوان نمایندگی زیمنس در استانبول ترکیه با تلاش ، همت و سابقه قریب به یک دهه پرسنل توانمند خود در واحد بازرگانی و فنی مهندسی ، سعی به ایجاد زیرساخت های مطمئن در این زمینه نموده و توانسته است اقدام به ارائه طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی و همچنین عرضه تجهیزات به صورت تحویل فوری و سفارشی نماید.

پرفروش ترین محصولات برند زیمنس